Kto potrzebuje hale magazynowe?

28-02-2022

Każda firma produkcyjna, kurierska czy handlowa - niezależnie od wielkości oraz profilu działalności potrzebuje zaplecza logistycznego. Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorstw w Kozach k. Bielska - Białej. Firma IBP doskonale rozumie te potrzeby i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Wznoszone z prefabrykatów hale magazynowe wyróżnia nie tylko wszechstronność zastosowań, ale też tempo powstawania. Modułowe konstrukcje są stabilne, ale przede wszystkim dużo szybciej przyjmują kształt końcowy.

W jakim miejscu budować halę magazynową?

27-12-2021

Hala produkcyjna bądź magazynowa to ważny element krajobrazu przemysłowego. Często może ona stanowić również część parku logistycznego - a konkretniej jego zaplecze. Hale magazynowe budowane przez firmę IBP to obiekty wysokiej jakości i co ważne kwestie formalne można pozostawić  naszym specjalistom. Coś, za co jednak odpowiada inwestor, to znalezienie terenu pod halę. Jak wybrać taką działkę oraz czym się kierować wyjaśniamy poniżej.

Zapraszamy do współpracy

23-11-2021

Budowa hali magazynowej, obiektu przemysłowo - biurowego czy innej formy powstałej na bazie prefabrykatów to proces, który wymaga analitycznego podejścia oraz kompleksowych działań.

Hale magazynowe w przemyśle spożywczym

10-09-2021

Budowanie hal magazynowych od podstaw zyskuje coraz więcej zwolenników - projekty takie są dopasowywane do profilu działalności inwestora, a także jego oczekiwania. Hale magazynowe tworzone z modułów stają się nieodzownym elementem krajobrazu w dzielnicach industrialnych czy też na przedmieściach aglomeracji.

Hale magazynowe i produkcyjne

08-07-2021

Hale magazynowe oraz produkcyjne posiadają współcześnie wszechstronne zastosowanie. Ponieważ specyfika branży handlowej wymaga tego, by przestrzeń do przechowywania towarów była jak największa, natomiast zakłady produkcyjne stale zwiększają zatrudnienie - konieczne jest poszukiwanie alternatywnych rozwiązań.