Image
budowa hali magazynowej

Potrzebujesz hali?
Zapraszamy do współpracy

Aby projekt mógł być zrealizowany konieczne jest stworzenie spójnej koncepcji. Decydując się na współpracę z IBP nie trzeba przejmować się jednak żadnym z etapów - wszystkie działania można pozostawić profesjonalistom z biura projektowego. Niezależnie od tego, czy końcowym produktem realizacji ma być obiekt przemysłowy, nowoczesna hala magazynowa czy też biurowo-magazynowy kompleks - dogłębnie analizujemy każdy z etapów poświęcając mu należytą uwagę oraz czas. Na każde rozwiązanie technologiczne czy konstrukcyjne patrzymy przez pryzmat konkretnego projektu, oczekiwań inwestora, specyfiki branży, wykorzystania danego obiektu etc. Pozwala nam to stworzyć kompleksowy plan, który następnie może być realizowany - rzecz jasna po uprzednim dopełnieniu wszelkich formalności.

Budowa hali magazynowej - formalności

W kwestii formalności podczas budowy hali magazynowej - nasi inwestorzy znowu mogą odetchnąć, ponieważ wszelkie administracyjne i prawne kwestie nasza firma przejmuje na siebie. Zajmujemy się skrupulatnie analizowaniem warunków geotechnicznych i geograficznych, charakteryzowaniem warunków w obiekcie (przewidywanych), a następnie - uzyskujemy m.in. niezbędne zezwolenia na budowę, mapy do celów projektowych, warunki techniczne dostawy mediów, pozwolenie na użytkowanie oraz zatwierdzenie projektu budowlanego. Dodatkowo oferujemy obsługę kierownika budowy, a nawet inspektora nadzoru. Specjaliści to nasi podwykonawcy, dlatego inwestorzy nie muszą angażować się w proces planowania i budowy (choć oczywiście mają możliwość uczestniczenia czy obserwacji postępu prac).

Plan budowy jest realizowany etapami także na poziomie wznoszenia konstrukcji. Wszystko ma uporządkowaną formę, od stawiania podstaw konstrukcyjnych po wykończenie. Obok zasobów ludzkich istotną rolę odgrywa również zaplecze technologiczne. W IBP inwestujemy nie tylko w wiedzę, ale też w nowoczesne rozwiązania maszynowe. Specjalizujemy się w wykorzystaniu wysokiej jakości płyt warstwowych, które idealnie nadają się do tworzenia obiektów magazynowych i stanowią doskonałe uzupełnienie konstrukcji z niemal każdego materiału (od stali po żelbet). Tworzone przez nas budowle wyróżnia dobra izolacyjność cieplna, trwałość, funkcjonalność. Na uwagę zasługuje też fakt, że cały proces - od zaplanowania po zamknięcie projektu - zajmuje relatywnie niewiele czasu. A to we współczesnej rzeczywistości gospodarczej ma olbrzymie znaczenie.