SPECJALIŚCI BRANŻY BUDOWNICZEJ
O FIRMIE

IBP działa w branży od 2016, specjalizując się w projektowaniu oraz realizacjach hal przemysłowych z płyt warstwowych. Główną dziedziną naszych działań jest tworzenie oraz wdrażanie projektów hal magazynowych i produkcyjnych różnego typu, jak również centrów logistycznych czy obiektów biurowo - magazynowych.

Oferujemy różne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne - dobierane pod kątem specyfiki danego projektu. Wielkość, przeznaczenie obiektu (np. rodzaj magazynowanego towaru, przepustowość hali) - wszystko to jest brane pod uwagę przy realizacji celu.

Dzięki naszym działaniom w zakresie tworzenia optymalnego środowiska magazynowego logistyka może być znacznie usprawniona. Tworzenie maksymalnie funkcjonalnego obiektu w adekwatnej do jakości realizacji cenie - oto motyw przewodni działania naszej firmy.

Budowa hal magazynowych
Image

WYKWALIFIKOWANA KADRA
PRACOWNIKÓW

Image

BOGATY PARK
MASZYNOWY

Image

PROFESJONALNE I TERMINOWE
REALIZACJE

Image

DOŚWIADCZENIE
W BRANŻY BUDOWLANEJ

DUŻE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY
BUDOWA HAL

Specjalizujemy się w budowaniu hal przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, handlowych, budynków biurowych i biurowo magazynowych.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z dużym doświadczeniem w branży budowlanej.

Posiadamy bogaty park maszynowy, co pozwala nam na profesjonalne i terminowe realizacje.

Budowa: Hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe

Aktualności

Zapraszamy do współpracy

23-11-2021

Budowa hali magazynowej, obiektu przemysłowo - biurowego czy innej formy powstałej na bazie prefabrykatów to proces, który wymaga analitycznego podejścia oraz kompleksowych działań.

Hale magazynowe w przemyśle spożywczym

10-09-2021

Budowanie hal magazynowych od podstaw zyskuje coraz więcej zwolenników - projekty takie są dopasowywane do profilu działalności inwestora, a także jego oczekiwania. Hale magazynowe tworzone z modułów stają się nieodzownym elementem krajobrazu w dzielnicach industrialnych czy też na przedmieściach aglomeracji.