SPECJALIŚCI BRANŻY BUDOWNICZEJ
O FIRMIE

IBP działa w branży od 2016, specjalizując się w projektowaniu oraz realizacjach hal przemysłowych z płyt warstwowych. Główną dziedziną naszych działań jest tworzenie oraz wdrażanie projektów hal magazynowych i produkcyjnych różnego typu, jak również centrów logistycznych czy obiektów biurowo - magazynowych.

Oferujemy różne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne - dobierane pod kątem specyfiki danego projektu. Wielkość, przeznaczenie obiektu (np. rodzaj magazynowanego towaru, przepustowość hali) - wszystko to jest brane pod uwagę przy realizacji celu.

Dzięki naszym działaniom w zakresie tworzenia optymalnego środowiska magazynowego logistyka może być znacznie usprawniona. Tworzenie maksymalnie funkcjonalnego obiektu w adekwatnej do jakości realizacji cenie - oto motyw przewodni działania naszej firmy.

Budowa hal magazynowych
Image

WYKWALIFIKOWANA KADRA
PRACOWNIKÓW

Image

BOGATY PARK
MASZYNOWY

Image

PROFESJONALNE I TERMINOWE
REALIZACJE

Image

DOŚWIADCZENIE
W BRANŻY BUDOWLANEJ

DUŻE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY
BUDOWA HAL

Specjalizujemy się w budowaniu hal przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, handlowych, budynków biurowych i biurowo magazynowych.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z dużym doświadczeniem w branży budowlanej.

Posiadamy bogaty park maszynowy, co pozwala nam na profesjonalne i terminowe realizacje.

Budowa: Hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe

Aktualności

Kto potrzebuje hale magazynowe?

28-02-2022

Każda firma produkcyjna, kurierska czy handlowa - niezależnie od wielkości oraz profilu działalności potrzebuje zaplecza logistycznego. Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorstw w Kozach k. Bielska - Białej. Firma IBP doskonale rozumie te potrzeby i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Wznoszone z prefabrykatów hale magazynowe wyróżnia nie tylko wszechstronność zastosowań, ale też tempo powstawania. Modułowe konstrukcje są stabilne, ale przede wszystkim dużo szybciej przyjmują kształt końcowy.

W jakim miejscu budować halę magazynową?

27-12-2021

Hala produkcyjna bądź magazynowa to ważny element krajobrazu przemysłowego. Często może ona stanowić również część parku logistycznego - a konkretniej jego zaplecze. Hale magazynowe budowane przez firmę IBP to obiekty wysokiej jakości i co ważne kwestie formalne można pozostawić  naszym specjalistom. Coś, za co jednak odpowiada inwestor, to znalezienie terenu pod halę. Jak wybrać taką działkę oraz czym się kierować wyjaśniamy poniżej.